Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím


Catering

Cateringové služby jsou čím dál využívanější. Plánujete nějakou vlastní akci? Chcete uspořádat svatbu, raut, narozeninovou oslavu nebo firemní večírek? Na těchto webových stránkách si můžete o cateringu zjistit více informací, a pokud vás tato služba zaujme, tak si ji objednat. Díky cateringu ušetříte čas i starosti. Především pro člověka, který dosud nepřipravoval větší akci, nebo nemá k dispozici vhodné prostory, je catering vítaným řešením.

U nás se specializujeme na pořádání celé škály společenských akcí. Mezi naše zákazníky patří lidé z celé České republiky. Nejžádanější jsou ale naše služby v Hradci Králové, v Pardubicích nebo v Praze. Obraťte se na nás a využijte výhodné spolupráce, která ušetří váš čas a zajistí, že se svou akcí sklidíte velký úspěch.

Profesionální catering pro vás

Zajišťujeme profesionální cateringové služby a další doprovodné služby, bez nichž se žádná větší akce neobejde. Potěšíme tak i ty nejnáročnější zákazníky. Náš personál je vysoce kvalifikovaný a má profesionální přístup. Samozřejmostí je dobré jídlo a pití, vždy zvolené individuálně s ohledem na vaše specifické požadavky. Rovněž vás můžeme překvapit a doporučit vám speciality z naší kuchyně.

Připravujeme pokrmy nejen z české, ale také ze světové kuchyně. Servírujeme předkrmy, hlavní jídla i dezerty. Navrhneme speciální menu pro děti, což oceníte nejen na dětské oslavě.

Pořádáme svatby, rauty, oslavy i další akce

Kromě cateringu provozujeme samotnou restauraci, kterou můžete navštívit a naše služby si zde na vlastní kůži prověřit. Věříme, že s prvotřídní kvalitou naší práce budete naprosto spokojeni. Kontaktujte nás s předstihem. Pak si můžete být jistí, že ve vámi zvoleném termínu budeme ještě k dispozici.

Specializujeme se na pořádání svateb, plesů, firemních večírků, coffe breaků, rodinných oslav a dalších akcí obdobného charakteru, které se konají přímo ve Vámi zvoleném místě nebo naší restauraci Zámecká Terasa v Chlumci nad Cidlinou

Nezávazná poptávka svatby

Pokud máte zájem o uspořádání svatby, napište nám a my vás budeme kontaktovat.


Dnešní menu

Dnes bohužel denní menu nemáme, jistě si ale vyberete ze stálého menu.

Menu na celý týden
Virtuální prohlídka
Celý kalendář

Kalendář akcí

V nejbližší době nechystáme žádné akce.


Nezávazná poptávka

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole c7e9Rnu1

*Vyplňte prosím všechny pole formuláře


Rychlé kontakty

info@zamecka-terasa.cz

Telefon: +420 607 222 212

Zámecká terasa

Pražská 1

50351 Chlumec nad Cidlinou

GPS.: 50°9'32.343"N, 15°27'4.155"E

viz. mapy.cz

Další kontakty


Otevírací doba

PO - zavřeno

ÚT - zavřeno

ST - 10:30 - 18:00 hod

ČT - 10:30 - 18:00 hod

PÁ - 10:30 - 18:00 hod

SO - 10:30 - 18:00 hod

NE - 10:30 - 18:00 hod