Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím


Catering Hradec Králové

Chcete uspořádat soukromou akci v Hradci Králové? Naše profesionální cateringové služby vám jsou zde k dispozici v restauraci Zámecká Terasa v Chlumci nad Cidlinou nebo ve Vámi zvoleném místě. Obzvlášť pokud se na vaši akci chystá více lidí, než kolik jste schopni sami obsloužit, určitě vám doporučujeme využít našich speciálních služeb.

Catering v Hradci Králové

Nabízíme bezkonkurenční cateringové služby v celém Královéhradeckém kraji. Ať už bydlíte přímo v krajském městě, nebo v jeho okolí, jsme schopni vyjít vstříc vašim specifickým požadavkům. Máme bohaté zkušenosti a na míru se vám přizpůsobíme.

Jestliže vy sami netušíte, jak by měla akce probíhat, můžete nechat výběr jídel a nápojů na nás. Cateringové služby neznamenají pouze samotné vaření, ale zahrnují i obsluhu a řadu dalších doplňkových služeb.

Kde všude můžete cateringu od nás využít? Pořádáme svatby, plesy, rauty, meetingy, kongresy i konference, a to přímo ve Vašem sídle nebo v naší restauraci Zámecká Terasa v Chlumci nad Cidlinou. Postaráme se o kompletní zajištění nápojů i pokrmů, takže vy sami nemusíte vůbec nic řešit. Nabízíme bezkonkurenční servis a organizaci celé akce.

Cateringové služby pro každého

Našich cateringových služeb může využít opravdu každý. Přizpůsobíme se vašemu rozpočtu i dalším specifickým požadavkům. Pomůžeme vám naplánovat akci do sebemenších detailů. Ať už máte zájem o bohatý raut nebo o garden party, rádi vám vyjdeme vstříc.

Pomůžeme se zajištěním i dalších nezbytností kromě jídla. Celou akci jsme v případě vašeho zájmu schopni připravit na klíč – to znamená, že vy sami nemusíte vůbec nic řešit a plánovat.

Naše služby jsou dostupné celoročně. Napište nám přes kontaktní formulář na našich webových stránkách, na e-mail nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi se s vámi domluvíme na přesném průběhu.

Reference

Hezký den, chtěla bych poděkovat za zrealizování coffee breaku a rautu. Zámecký catering mi byl doporučen od bývalé kolegyně, která měla s panem Pošíkem velmi dobré zkušenosti na základě kvalitně zorganizovaných akcí pro naši firmu v minulosti. Musím vyzdvihnout profesionální přístup, opravdu žádný můj požadavek nebyl problém. Káva, sendviče a raut byly velmi chutně připravené. Nesmím opomenout ani přátelskou a milou obsluhu, která měla všechny hosty pod kontrolou a udržovala vše v naprosté čistotě. Pokud bych měla v budoucnu vyhledat cateringovou firmu, vím na koho se obrátit.

Markéta Leifrová - Komerční pojišťovna a.s.


Dobrý den, chtěla jsem poděkovat za perfektní menu, milou a profesionální obsluhu na svatební hostině a následně i na rautu pro zahraniční klientelu, která též byla jídlem i obsluhou nadšená. Ještě jednou velké díky.

Bertelsová Romana asistentka majitelky zámku Dobřenice.


Chtěli bychom Vás opravdu pochválit za vynikající a vkusně naaranžované jídlo na naší svatební hostině v Dobřenicích. Maso bylo opravdu výborné, rozpadalo se, bylo růžové a aranžmá celého talíře vypadalo velice noblesně. Játrové knedlíčky byly opět výborné a měkké. Já osobně musím ocenit i použité nádobí, co se skleniček na přípitek a víno týče. Servírky byly moc milé (hlavně krátkovlasá blonďatá slečna, která s vámi krájela dort a ještě hnědovlasá slečna u baru s pitím), velmi ochotné a na všem se s nimi dalo domluvit.

Catering byl výborný, hezky udělaný, lidi se tam nemačkali díky velkému prostoru okolo stolu. Největší předností bylo, že jste ho doplňovali postupně a bylo celou dobu, co jíst.

Za celý den Vám děkujeme, pozdravujte kuchaře a servírky. 

Novomanželé Hladcí.


Vážený pane Pošíku, Chtěla bych Vám poděkovat. Menu bylo vše perfektní, Hosté i vedení byli spokojeni. Ochutnala jsem snad vše a bylo to moc dobré, takže jsem se přejedla, nešlo odolat. A ty větrníčky! sladké jinak vůbec nikdy nejím. Děkuji Vám i Vašemu týmu.

Se srdečnými pozdravy

Kateřina Smetanová - za Asociace hradů a zámků.


Vážený pane Pošíku, chci Vám poděkovat za nevšední zážitek, kterým pro nás byl raut od Vaší společnosti. Výborná kvalita všech pokrmů, čerstvost a jejich velký výběr ohromil opravdu každého. Velice mne potěšilo, že byl splněn i náš požadavek na zařazení většího množství vegetariánských výrobků na rautový stůl. V neposlední řadě bych také ráda pochválila velmi ochotnou a usměvavou obsluhu.

Přeji Vám mnoho úspěchů a budu se těšit na naši případnou další spolupráci.

S pozdravem Zámečník - Muzeum Hradec Králové


Nezávazná poptávka svatby

Pokud máte zájem o uspořádání svatby, napište nám a my vás budeme kontaktovat.


Dnešní menu

Dnes bohužel denní menu nemáme, jistě si ale vyberete ze stálého menu.

Menu na celý týden
Virtuální prohlídka
Celý kalendář

Kalendář akcí

V nejbližší době nechystáme žádné akce.


Nezávazná poptávka

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole e9o8Uok8Aj

*Vyplňte prosím všechny pole formuláře


Rychlé kontakty

info@zamecka-terasa.cz

Telefon: +420 607 222 212

Zámecká terasa

Pražská 1

50351 Chlumec nad Cidlinou

GPS.: 50°9'32.343"N, 15°27'4.155"E

viz. mapy.cz

Další kontakty


Otevírací doba

PO - zavřeno

ÚT - zavřeno

ST - 10:30 - 18:00 hod

ČT - 10:30 - 18:00 hod

PÁ - 10:30 - 18:00 hod

SO - 10:30 - 18:00 hod

NE - 10:30 - 18:00 hod