Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím


Catering Pardubice

Catering nabízíme v Pardubicích a v jejich okolí. Neváhejte využít výhodné nabídky našich profesionálních služeb, které představují nejen zajištění samotného občerstvení, ale i různé doprovodné služby, co s pořádáním akcí nezbytně souvisí. S plánováním a pořádáním máme bohaté zkušenosti. O tom, jak chutná naše kuchyně, se můžete přesvědčit osobně, když navštívíte naši restauraci na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou.

Catering v Pardubicích

Specializujeme se na zajišťování akcí rozličného charakteru. Ať už se jedná o velký firemní večírek nebo o malou rodinnou oslavu, kterou nechcete plánovat vy sami, můžete nás kontaktovat. Rádi vám s přípravou a se zajištěním vaší akce pomůžeme. Mimo jiné se specializujeme také na svatby.

Akce pořádáme ve Vašich prostorech nebo v naší restauraci, která se nachází na terase zámku Karlova Koruna. Má rozlohu 270 m2 a dokáže pojmout až 150 hostů. Naše restaurace je ideální k pořádání rozmanitých akcí. Lze ji totiž využít i k venkovnímu grilování nebo k tanci, jelikož její součástí je i parket a pódium pro živou hudbu. Navíc všichni vaši hosté získají slevu na ubytování v našem partnerském hotelu. V případě zájmu se o ně tedy kompletně postaráme.

Cateringové služby na špičkové úrovni

Chlumec nad Cidlinou se nachází jen několik kilometrů od Pardubic. Snadno se k nám tak dopravíte autem nebo i jinou formou dopravy. U nás máte záruku špičkových služeb, ze kterých rozhodně nebudete zklamaní. Akci vždy plánujte dostatečně dopředu, abychom vám byli schopni vyjít vstříc. Termín Vaší akce v naší restauraci nebo ve Vámi zvoleném místě si můžete zarezervovat prostřednictvím webového formuláře, telefonicky nebo přes e-mail.

Naším hlavním cílem je vaše spokojenost. Připravíme pokrmy z české i ze zahraniční kuchyně. Disponujeme týmem profesionálních a flexibilních pracovníků. Naše cateringové služby vás tedy rozhodně nezklamou.

Reference

S panem Pošíkem jsem měla tu čest spolupracovat při organizaci obědu pro účastníky konference. Jeho zkušenosti se promítly do chodu příprav a komunikace. Pan Pošík se se svým týmem postaral o více než 200 návštěvníků konference velmi profesionálně. Obědové menu bylo velmi chutně připraveno. Nebyl ani problém v zajištění židlí a stolů pro naše účastníky a obsluha byla přátelská a milá.

Děkuji za celou firmu panu Pošíkovi a jeho týmu - Bernátová.


Hezký den, chtěla jsem Vám poděkovat za zajištění našeho firemního večírku. Vše bylo jako každý rok v pořádku a raut byl opět na jedničku.

Děkuji Ing. Hana Reuterová.


Nezávazná poptávka svatby

Pokud máte zájem o uspořádání svatby, napište nám a my vás budeme kontaktovat.


Dnešní menu

Dnes bohužel denní menu nemáme, jistě si ale vyberete ze stálého menu.

Menu na celý týden
Virtuální prohlídka
Celý kalendář

Kalendář akcí

V nejbližší době nechystáme žádné akce.


Nezávazná poptávka

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole yz0Fjg4K

*Vyplňte prosím všechny pole formuláře


Rychlé kontakty

info@zamecka-terasa.cz

Telefon: +420 607 222 212

Zámecká terasa

Pražská 1

50351 Chlumec nad Cidlinou

GPS.: 50°9'32.343"N, 15°27'4.155"E

viz. mapy.cz

Další kontakty


Otevírací doba

PO - zavřeno

ÚT - zavřeno

ST - 10:30 - 18:00 hod

ČT - 10:30 - 18:00 hod

PÁ - 10:30 - 18:00 hod

SO - 10:30 - 18:00 hod

NE - 10:30 - 18:00 hod