Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím


Catering Pardubice

Catering nabízíme v Pardubicích a v jejich okolí. Neváhejte využít výhodné nabídky našich profesionálních služeb, které představují nejen zajištění samotného občerstvení, ale i různé doprovodné služby, co s pořádáním akcí nezbytně souvisí. S plánováním a pořádáním máme bohaté zkušenosti. O tom, jak chutná naše kuchyně, se můžete přesvědčit osobně, když navštívíte naši restauraci na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou.

Catering v Pardubicích

Specializujeme se na zajišťování akcí rozličného charakteru. Ať už se jedná o velký firemní večírek nebo o malou rodinnou oslavu, kterou nechcete plánovat vy sami, můžete nás kontaktovat. Rádi vám s přípravou a se zajištěním vaší akce pomůžeme. Mimo jiné se specializujeme také na svatby.

Akce pořádáme ve Vašich prostorech nebo v naší restauraci, která se nachází na terase zámku Karlova Koruna. Má rozlohu 270 m2 a dokáže pojmout až 150 hostů. Naše restaurace je ideální k pořádání rozmanitých akcí. Lze ji totiž využít i k venkovnímu grilování nebo k tanci, jelikož její součástí je i parket a pódium pro živou hudbu. Navíc všichni vaši hosté získají slevu na ubytování v našem partnerském hotelu. V případě zájmu se o ně tedy kompletně postaráme.

Cateringové služby na špičkové úrovni

Chlumec nad Cidlinou se nachází jen několik kilometrů od Pardubic. Snadno se k nám tak dopravíte autem nebo i jinou formou dopravy. U nás máte záruku špičkových služeb, ze kterých rozhodně nebudete zklamaní. Akci vždy plánujte dostatečně dopředu, abychom vám byli schopni vyjít vstříc. Termín Vaší akce v naší restauraci nebo ve Vámi zvoleném místě si můžete zarezervovat prostřednictvím webového formuláře, telefonicky nebo přes e-mail.

Naším hlavním cílem je vaše spokojenost. Připravíme pokrmy z české i ze zahraniční kuchyně. Disponujeme týmem profesionálních a flexibilních pracovníků. Naše cateringové služby vás tedy rozhodně nezklamou.

Reference

S panem Pošíkem jsem měla tu čest spolupracovat při organizaci obědu pro účastníky konference. Jeho zkušenosti se promítly do chodu příprav a komunikace. Pan Pošík se se svým týmem postaral o více než 200 návštěvníků konference velmi profesionálně. Obědové menu bylo velmi chutně připraveno. Nebyl ani problém v zajištění židlí a stolů pro naše účastníky a obsluha byla přátelská a milá.

Děkuji za celou firmu panu Pošíkovi a jeho týmu - Bernátová.


Hezký den, chtěla jsem Vám poděkovat za zajištění našeho firemního večírku. Vše bylo jako každý rok v pořádku a raut byl opět na jedničku.

Děkuji Ing. Hana Reuterová.


Nezávazná poptávka svatby

Pokud máte zájem o uspořádání svatby, napište nám a my vás budeme kontaktovat.


Dnešní menu

Dnes bohužel denní menu nemáme, jistě si ale vyberete ze stálého menu.

Menu na celý týden
Virtuální prohlídka
Celý kalendář

Kalendář akcí


Nezávazná poptávka

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole c1Aqy9Sbv5T

*Vyplňte prosím všechny pole formuláře


Rychlé kontakty

info@zamecka-terasa.cz

Telefon: +420 607 222 212

Zámecká terasa

Pražská 1

50351 Chlumec nad Cidlinou

GPS.: 50°9'32.343"N, 15°27'4.155"E

viz. mapy.cz

Další kontakty


Otevírací doba

PO - zavřeno

ÚT - zavřeno

ST - 10:30 - 18:00 hod

ČT - 10:30 - 18:00 hod

PÁ - 10:30 - 18:00 hod

SO - 10:30 - 18:00 hod

NE - 10:30 - 18:00 hod