Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím


Catering Praha

Odpočiňte si od ruchu velkoměsta v naší restauraci Zámecká terasa, nacházející se v Chlumci nad Cidlinou na zámku Karlova Koruna. Naše restaurace disponuje dostatečně velkými prostory, které lze využít k pořádání akcí nejrůznějšího charakteru. Představujeme vám tak nabídku našich profesionálních cateringových služeb, kterých můžete využít, i když bydlíte v Praze nebo ve Středních Čechách.

Catering v Praze

Na poli pořadatelů cateringových služeb je velká konkurence. Přesvědčte se, že my jsme taky jedni z nejlepších. Zavítejte do naší restaurace, ochutnejte naše jídlo a prohlédněte si prostory, ve kterých můžete uspořádat svatbu, ples, firemní večírek, narozeninovou oslavu, rozlučkovou party nebo jakoukoliv jinou akci, ať už formálního nebo neformálního charakteru.

Díky výhodné poloze nabízíme catering nejen v Praze ve Vámi zvolených prostorech, ale i v dalších krajských městech (Hradec Králové, Pardubice). Máme k dispozici celou zámeckou restauraci o rozloze 270 m2, která je schopná pojmout až 150 vašich hostů. Těm nabízíme za výhodnějších podmínek i možnost ubytování v našem hotelu.

Profesionální pracovní tým

Disponujeme profesionálním pracovním týmem, který splní veškeré vaše individuální požadavky a vyjde vstříc vašim možnostem. Proměňte svou akci v nezapomenutelný zážitek a užijte si hodnotný čas se svou rodinou či s přáteli.

Rádi vám poradíme při plánování vaší akce. Ozvěte se nám však s předstihem. Využít k tomu můžete jak kontaktní formulář na našem webu, tak i telefon nebo e-mail. Zajistíme pro vás jedinečný kulinářský zážitek, ke kterému získáte i mnoho dalších doprovodných služeb.

Akci můžete obohatit například o venkovní grilování nebo o živou hudbu a tanec. Vše se odehrává Ve Vámi zvoleném prostoru nebo v naší restauraci kde je vše na jednom místě. Díky dostatečným kapacitám a výhodným cenám jsme tak skvělým místem i pro náročné pražské zákazníky, kteří s cateringovými službami od nás jistě budou spokojeni.

Reference

Jako jednatelka firmy RENDL Lighting a.s. bych touto cestou ráda poděkovala panu Pošíkovi a jeho týmu za naprosto bezchybné zajištění firemního večírku.
Pan Pošík mně velmi příjemně překvapil svým profesionálním přístupem a bezproblémovou komunikací. Při plánování akce pro zaměstnance naší firmy se snažil mi maximálně vyjít vstříc a díky tomuto přístupu splnil mé požadavky i očekávání zaměstnanců, kteří se večírku zúčastnili.
Stoly byly vkusně a čistě prostřené, o pitný režim bylo rovněž dobře postaráno a samotný raut překypoval pestrostí chutí a vůní chutných jídel. Během celého večera o nás bylo postaráno milou obsluhou, která celou dobu večírku udržovala stoly uklizené, skleničky plné a jídlo čerstvé.

S pozdravem Rendlová


Chtěla bych poděkovat panu Pošíkovi a celému personálu restaurace Zámecká terasa za naprosto profesionální organizaci odpoledního rautu pro naši firmu. Vše nejen skvostně vypadalo, ale i výborně chutnalo. Musím také vyzdvihnout opravdu velký výběr těchto pokrmů. V žádném případě nebudeme váhat oslovit pana Pošíka někdy v budoucnu, neboť spolupráce s ním je opravdu záruka spokojenosti. 

Ing. Petr Janovský - Ředitel společnosti T-bro CZ s.r.o.


Děkuji panu Pošíkovi a jeho týmu za perfektně odvedenou práci při zorganizování pohoštění v podobě obědu a dvou coffee breaků pro naši společnost. Při domluvě nebyl jediný zádrhel a vše proběhlo na velmi profesionální úrovni ke spokojenosti nás všech. Jídlo, káva, dezerty, vše bylo velmi chutné. Chtěli bychom také poděkovat za pozornou a velice příjemnou obsluhu. Již nyní se těšíme na další spolupráci a přejeme mnoho spokojených zákazníků.

S pozdravem Macháčková - Siemens Česká republika


Nezávazná poptávka svatby

Pokud máte zájem o uspořádání svatby, napište nám a my vás budeme kontaktovat.


Dnešní menu

Dnes bohužel denní menu nemáme, jistě si ale vyberete ze stálého menu.

Menu na celý týden
Virtuální prohlídka
Celý kalendář

Kalendář akcí

V nejbližší době nechystáme žádné akce.


Nezávazná poptávka

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole ko6Xcw

*Vyplňte prosím všechny pole formuláře


Rychlé kontakty

info@zamecka-terasa.cz

Telefon: +420 607 222 212

Zámecká terasa

Pražská 1

50351 Chlumec nad Cidlinou

GPS.: 50°9'32.343"N, 15°27'4.155"E

viz. mapy.cz

Další kontakty


Otevírací doba

PO - zavřeno

ÚT - zavřeno

ST - 10:30 - 18:00 hod

ČT - 10:30 - 18:00 hod

PÁ - 10:30 - 18:00 hod

SO - 10:30 - 18:00 hod

NE - 10:30 - 18:00 hod