Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím


Svatba na zámku - uspořádáme Vám překrásnou svatbu na zámku

Jsme specialisté na catering, zajistíme Vám krásnou svatbu se vším všudy. Již dlouhou dobu spolupracujeme se svatební agenturou, která Vám vyzdobí interiér restaurace přesně dle Vašich představ a v neposlední řadě se také postaráme o nezapomenutelnou svatební hostinu.

„7. září jsme měli svatbu na zámku Karlova Koruna a hned poté hostinu v restauraci Zámecká Terasa. Chtěli bychom tímto vyjádřit naši maximální spokojenost s výběrem místa pro naši hostinu. Všechno bylo perfektní. Jídlo bylo vynikající, obsluha velmi milá a vůbec nic nám nechybělo. K tomu všemu je velkou výhodou krásné prostředí zámku, luxusního party stanu a hlavně to, že vše bylo v jednom místě, což vše zjednodušilo. Děkujeme ještě jednou panu Pošíkovi. Bez váhání můžeme restauraci Zámecká terasa doporučit.“ Za krásnou svatbu děkují manželé Gallovi.

Svatba na klíč

Jelikož víme, že svatba je den, na který jen tak nikdo z nás nezapomene, tak je samozřejmostí, že nasloucháme veškerým přáním našich zákazníků, které realizujeme s naprostým detailem a profesionalitou. Vaše svatba je naším potěšením.

Příprava svatby je nejen hromada tabulek a harmonogramů, ale i stresu, a tak je nám jasné, že ne každý z Vás má organizační schopnosti a nervy z oceli. Každá svatba je pro nás velkou výzvou, a tak se snažíme o co nejhladší průběh, přípravy nevyjímaje. Dle Vašich přání Vám navrhneme svatební oznámení, které dále také rozešleme. Pokud máte problém s výběrem svatebních prstenů, tak Vám rádi pomůžeme. U nás Vám naši specialisté nejen rádi s výběrem prstýnků pomůžou, ale získáte i bezkonkurenční cenu.

„Jedním z nejdůležitějších dnů v životě dvou lidí je bezpochyby jejich svatební den. Proto jsem velmi ráda, že jsme si pro náš svatební den vybrali právě Vaše služby v restauraci Zámecká Terasa. Tímto bychom rádi Vám, i celému Vašemu personálu, který se o nás po celý svatební den staral, ještě jednou moc a moc poděkovali za tento nezapomenutelný zážitek. Se vším jsme byli my i naši hosté velice spokojeni, takže Vás vždy rádi doporučíme. “ S pozdravem Andrea a Vincent Charbonnier.

Oragnizace svatby

Naše cateringová společnost Vám zajistí profesionální přístup po všech stránkách organizace, takže se nemusíte bát sebemenších zádrhelů. Fotograf je velmi důležitou osobou na Vaší svatbě. Svatební fotografie budete po dlouhá léta ukazovat Vašim známým, dětem, vnoučatům, a tak se nebojte svěřit do naší péče, kde Vám zajistíme ověřeného fotografa.

Myslíme opravdu na všechno, a tak si u nás můžete vybrat ze široké škály originálních svatebních šatů. Nabízíme velké množství různých barev, střihů a tvarů, které jsou ušity z velmi kvalitních materiálů. Jsme si jisti, že si z naší kolekce vyberou i ti nejnáročnější.

Svatební květiny a dekorace

Květiny a dekorace dělají svatbu krásnou, a tak se nesmí jen tak odbýt. Stačí nám říct, v jaké barvě byste si svatbu představovali a zbytek můžete nechat na nás. Samozřejmostí je sladění celého interiéru s nevěstou, a tak je možnost zajistit i její kytici. Snažíme se být co nejkreativnější, aby se z Vaší svatby nestala fádní a nudná záležitost. S prací našich předních designérů byli naši klienti vždy moc spokojeni. Buďte i vy!

Vybírali jsme restauraci s větší kapacitou pro naši svatební hostinu. Pan Pošík nám nabídl možnost uspořádat také předsvatební koktejl v blízkosti zámku, kde jsme měli svatební obřad, což bylo velmi výhodné. Společně jsme sestavili nekonvenční svatební menu, vybrali nápoje a doladili program. Výsledná realizace: 1) svatební stan na terase vedle zámku s výhledem a stylovou výzdobou, 2) servis pro 100 osob bez zádrhelů, 3) kvalita připraveného jídla byla na úrovni našeho očekávání a v dostatečném množství, 4) příjemný hudební doprovod doporučený také panem Pošíkem, taneční parket součástí restaurace, 5) kuchyně nám dodala občerstvení pro hosty před svatbou a po svatbě. Závěr: my i naši hosté jsme byli velmi spokojeni. Pana Pošíka jsme poznali až u příležitosti svatby a rozhodnutí uspořádat svatbu u něj nelitujeme.Markéta a Noel

Ubytování svatebních hostů

Dalším problémem na svatbách bývá rozvoz hostů. Většinou se nestává, že by se o tuto aktivitu hosté zrovna “prali“. Z tohoto důvodu zajišťujeme ubytování pro hosty v našem hotelu Classic v Novém Bydžově, kteří mohou přespat a celý večer si tak patřičně užít a neřešit, kdo bude v den svatby řídit.

Těšíme se na spolupráci

Jsme samozřejmě rádi za pozitivní reakce, ale nebráníme se ani kritice, a tak je možnost prodiskutování jakýchkoliv připomínek na nezávazné schůzce. Pokud stále nemáte jasnou představu o tom, jak by měla Vaše svatba vypadat, rádi Vám ukážeme fotografie ze svateb, které jsme již uskutečnili.

Díky panu Pošíkovi a jeho týmu, proběhnul náš svatební den úžasně. Příprava, servis, jídlo, prostě vše na jedničku. Tímto moc děkujeme restauraci Zámecka terasa, celému týmu a panu Pošíkovi, za jeden z nejlepších dní v našich životech. Díky, Honzo :o)!

Tomáš a Markéta W., Praha


Pátek 12. 7. 2013 se do našich myslí zapíše jako den, kdy jsme uzavřeli mnohaletý vztah společným slibem a také jako den, který jsme strávili v úžasném prostředí svatebního party-stanu. Po velmi dobré předchozí zkušenosti jsme ani tentokrát neváhali a při výběru místa pro svatební hostinu jsme vsadili na jistotu. Vyplatilo se. Všichni naši hosté odcházeli s díky především proto, že se báječně najedli a užili si příjemné prostředí v blízkosti zámku Karlova Koruna. Tímto bychom chtěli poděkovat celému personálu Zámecké terasy za příjemnou obsluhu a panu Pošíkovi za profesionální uspořádání svatební hostiny.

S pozdravem novomanželé Veronika a Honza V.


Děkujeme panu Pošíkovi a jeho týmu za vřelý a profesionální přístup při přípravě a realizaci svatební hostiny v rámci našeho svatebního dne, který se konal 16.8.2013 v restauraci Zámecká terasa. Nejen my, ale i svatební hosté ocenili jak výtečnou kvalitu jídla, ochotný personál, tak i příjemné prostředí párty stanu, z čehož byli všichni nadšeni. Prostornost a vzdušnost párty stanu, včetně velkolepého výhledu do okolí, dodalo našemu svatebnímu dni tu pravou atomosféru a jsme rádi, že jsme mohli neopakovatelné chvíle strávit právě zde.

Katka & Karel P.


Jeste jednou bychom Vám chtěli velice poděkovat za pomoc s přípravou našeho velkého dne. Skvělé jídlo, milý a profesionální díky kterému byl celý den opravdu takový, jaký jsme si představovali.

S pozdravem Svatoš


Uteklo pár týdnů od svatby, kterou jsme uskutečnili ve vašem podniku a nedá mi nenapsat pár řádků díků. Spolupráce s Vámi, tím myslím s celým personálem, byla zkrátka věcná, profesionální a bez stresu. Už v době rozhodování kde podnikneme naši svatbu, jsme se rozhodovali mezi více podniky ve Východních Čechách a hned po první návštěvě Zámecké terasy Zámku Karlova Koruna nám spadl kámen ze srdce, protože jsme věděli, že jsme našli to, co jsme hledali. Tímto Vám chceme společně s mojí ženou ještě jednou poděkovat za servis, komfort a pocit, že svatební den je den, kdy se novomanželé mají mít skutečně jako princ a princezna.

S pozdravem a příslibem brzké návštěvy
Michal Ubry a Lenka Ubry Giovannini


Tímto bychom chtěli s manželem poděkovat panu Pošíkovi a celému jeho týmu za výbornou ochotu a spolupráci! Ráda bych také zmínila veškeré klady a zápory pro budoucí nevěsty. Měli jsme svatbu 28.9.2013 na zámku Karlova Koruna v zámecké restauraci. Personál byl velmi ochotný a plně vstřícný veškerým požadavkům, které jsem měla. Ještě před samotným svatebním dnem jsem se několikrát sešla s panem Pošíkem. Vše probíhala dle mých představ, a to jsem těch přání neměla málo :-). Ochotně mi pomáhal a vše se uskutečnilo včetně požadavku, zda si tatínek může zamíchat "vlastní tatarák". Pracovala jsem také v tomto oboru a opravdu mohu napsat s radostí, že vše bylo v naprostém pořádku dle mých představ. Jen bych chtěla zmínit jednu věc, která je ovšem technického rázu a jsem si jistá, že pan Pošík na příští rok tento nedostatek vypiluje. Ve stanu je k dispozici topení, ovšem pokud bylo vypnuté nastala veliká zima a pokud bylo zapnuté náš svatební stůl přímo u zdroje byl dosti nevyhovující. Svíčkovou jsem bohužel ani nemohla dojíst. Tchán zmínil, že to je teplo jako v Las Vegas a ostatní hosté se klepali zimou. Velice jsem ocenila že nikomu nevadilo, když jsme odcházeli skoro k ránu! Ještě jednou moc děkujeme, tento den díky Vám stal se pro nás o to krásnější!

Jitka & Jarda Janstovi


Děkujeme Vám za zajištění svatební hostiny na profesionální úrovni. Tím máme na mysli bezproblémovou domluvu detailů pohoštění, výbornou kvalitu i vzhled podávaných jídel i ochotu a příjemné vystupování personálu. Prostě vše pro spokojenost svatebčanů. Přejeme Vám hodně úspěchů v další práci.

novomanželé Kovandovi


Dne 6.6. 2014 jsme měli svatbu na zámku Karlova Koruna. Hostinu jsme měli v restauraci Zámecká Terasa. Chceme touto cestou poděkovat za profesionální přístup pana Pošíka a celého personálu. My i svatební hosté jsme byli naprosto spokojeni s výborně provedeným menu a naše chuťové buňky se jen rozplývaly. Nevšední raut ohromil každého hosta a od všech jsme slyšeli jen chválu. Krásné prostředí tomu dodalo tu pravou atmosféru. Luxusní párty stan, výborné jídlo a profesionální přístup co víc si přát... Restauraci Zámeckou Terasu, pana Pošíka a jeho personál můžeme doporučit při výběru svatební hostiny.

Novomanželé Paulusovi


Vdaka teamu restauracie Zamecka Terasa a organizacii na Zamku Karlova Koruna sme mali nadhernu svatbu. Za co musime velmi podakovat je skvela organizacia celej hostiny a 5* davame kazdemu detailu, ktory hostinu sprevadzal. Jedlo bolo vynikajuce, obsluha mila a ustretova. Od nasich hosti sme obdrzali absolutne pozitivne feedback a to nas velmi tesi. Sme radi, ze sme pre tento nas vynimocny den zvolili zamok Karlova Koruna a restauraciu Zamecka Terasa a kazdemu, kto zvazuje svadbu na zamku mozme tento sposob len a len odporucit. Prajeme vela uspechov a vela stastnych manzelskych parov :)

Palo&Lucka


Naše svatební hostina, u Vás v restauraci Zámecká terasa, prostě neměla jedinou chybu. Prostředí u zámku je kouzelné a i díky pěknému počasí které nám přálo šlo všechno úžasně hladce. Jídlo bylo vynikající, jak oběd tak raut všem moc chutnal. Obsluha byla velice ochotná a stále příjemná na všechny hosty. Prosím poděkujte za nás celému svému pracovnímu týmu za to, že náš šťastný den byl dokonalý až do konce.

S pozdravem manželé Novotní


Dobrý den, svatba na zámku byla nádherná! Nesmírně pohodlné i praktické pro hosty  byla možnost hostiny u Vás v párty stanu. Před obřadem měli hosté výborné pohoštění, tudíž si čekání na příjemně zkrátili. Zrovna tak po obřadu se nemuselo nikam složitě přemísťovat, či popojíždět. Hosté opět pohodlně počkali v párty stanu, až se ženich a nevěsta vyfotí atd. Tato možnost byla ideální a velice chválena stran všech hostů. Co se týče výzdoby stanu, tak ta byla naprosto luxusní a nádherná! Samotný oběd byl vynikající. Já obvykle svíčkovou nemusím, ale tahle chutnala i mně :) Z rautu jsme měli nejkladnější ohlasy na pyramidu ze lžic, na kterých se podával losos. Ženich prohlásil, že nejspíš celou tu jednu stěnu snědl sám hned jak ji přinesli :) Ostatní jídla byla také samá mňamka.. Pokud někdo přemýšlí nad svatbou na zámku a hostinu v párty stanu, vřele doporučujeme!

Přejeme krásný den, Manželé Hlaváčovi :)


21. červen 2014 se stal důležitým dnem v našem společném životě. Ten den se odehrála naše svatba na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. Následnou svatební hostinu pro nás zajistila restaurace Zámecká terasa nacházející se přímo v areálu zámeckého parku. Tímto bychom chtěli poděkovat panu Pošíkovi a jeho týmu za perfektní realizaci svatebního menu a výzdobu prostor. Setkali jsme se tu s opravdu profesionálním přístupem, veškerá naše přání byla nad očekávání splněna. Nevznikl žádný problém ani s požadavkem na přípravu jednoho vegetariánského svatebního menu. Netradiční hlavní chod ocenili všichni hosté. Nejen my, ale i ostatní svatebčané byli s jídlem a milým přístupem celého personálu nad míru spokojeni. Tuto restauraci vřele doporučujeme!

Novomanželé Zimovi, Kosičky


Ještě jednou Vám tímto chceme poděkovat za parádně uspořádanou hostinu a výborné jídlo, které si všichni chválili. Dále za skvělou a pozornou obsluhu, která se usmívala celý večer a byla moc příjemná a ochotná. Rozhodně Vás budeme doporučovat a myslím, že i mezi hosty byli potenciální zájemci :-)

S pozdravem Kiškovi


Dne 11.7.2014 proběhl náš svatební den na zámku Karlova Koruna a poté v restauraci Zámecká Terasa. Děkujeme za luxusní a vyjimečné prostředí restaurace, perfektní personál, výborné a delikatesní menu. Panu Pošíkovi děkujeme za skvělou spolupráci. Tento svatební den pro nás je a bude nezapomenutelným zážitkem.

Kamila a Roman Kloučkovi


V sobotu 6.9.2014 jsme měli svatební hostinu v restauraci Zámecká terasa v Chlumci nad Cidlinou. Překrásné prostory restaurace skvěle dotvořily slavnostní svatební atmosféru a poskytované služby uspokojily i ty nejnáročnější svatebčany. Vzhledem k tomu, že se pohybuji již několik let v oblasti vysoké gastronomie pražských pětihvězdičkových hotelů a gastronomie jednoho z ministerstev ČR, dokážu posoudil kvalitu obsluhy, prostření, výzdoby i úroveň oběda a rautového pohoštění.

V restauraci Zámecká terasa jsme byli moc spokojeni s neustálou péčí ze strany obsluhujícího personálu a jídlo...to bylo z pohledu náročného gurmána opravdu fantastické! Domácí svíčková s knedlíky i jídlo na rautu (především roastbeef, uzený losos, grilovaná kýta a mnoho dalšího) opravdu nemělo chybu. Toto místo pro konání svatební hostiny nebo jakékoliv jiné významné události budu doporučovat všem svým známým a pokud budeme v rodině opět něco slavit, mohou s námi v restauraci Zámecká terasa počítat. Děkuji slečnám, které obsluhovaly, kuchařům i panu Pošíkovi.

Iva Rejholcová - Jírková


Dne 15.5.2015 jsme měli svatbu na zámku Karlova Koruna, hostina probíhala v restauraci Zámecká Terasa. Všichni jsme byli maximálně spokojení. Kombinace krásného prostředí, vynikajícího jídla a velmi příjemné a ochotné obsluhy vytvořila opravdu nádherný den bez jediné chyby. Tímto bychom ještě jednou chtěli poděkovat panu Pošíkovi a jeho týmu za perfektní služby. Všem vřele doporučuji.

Martina a Petr


Vážený pane Pošíku,
děkujeme Vám i všem Vašim spolupracovníkům za skvěle uspořádanou svatební hostinu ve Vaší restauraci. Všichni hosté bez výjimky chválili vynikající jídlo, výbornou obsluhu i nádherné prostředí. Dále bychom chtěli ocenit věcnou a bezproblémovou domluvu při organizaci, nebyl problém s žádným z našich četných přání. Jsme rádi, že jsme si pro náš svatební den vybrali právě Vaši restauraci Zámecká terasa, můžeme ji bez váhání všem doporučit.

Vojtěch Teslík & Gabriela Teslíková


Při plánování naší svatební hostiny jsme mysleli zejména na atmosféru prostředí, kvalitu gastronomie a na cenu. Prostředí bílého stanu postaveného v zámeckém parku je samo o sobě svatební a od začátku se nám velmi zamlouvalo. Jsme velmi spokojeni s průběhem naší svatby, kde jsme mohli naplno využít vzácný čas, nemuseli se zabývat přejížděním auty po obřadu a s důvěrou svěřit jídlo a pití personálu Zámecké terasy. Telecí maso se špenátem, vepřová kýta i raut byly vynikající, personál ochotný a vstřícný. Doporučuji, ujasnit si s panem Pošíkem, co a kdy se bude jíst a hlavně pít a udělat si nápojové menu, které hostům narafičíte na stůl. Jedině tak jste schopni si udělat poměrně přesnou představu o výsledné ceně, v jaké se bude Vaše hostina pohybovat. Pochopitelně, pokud zhruba víte, kolik toho Vaši hosté sní a vypijí :-). Nesmíme zapomenout na skvělou koordinaci Zámecké terasy, kastelánky zámku a paní starající se o výzdobu. Zámecká terasa naplnila naše očekávání a rádi ji tedy doporučíme.

Martin & Hanka Bašovi


Vážený pane,
chci Vám poděkovat jménem svým i našich seniorů za velmi příjemně strávený oběd ve Vašem bílém stanu a také moc pochválit pana vrchního, který měl 1.7.vše „na povel“. Ten mladý muž měl dokonalé vystupováni, byl velmi příjemný a všichni naši senioři si ho moc pochvalovali.

Děkujeme a snad někdy příště nashledanou.

Květa Vysloužilová, Sdružení seniorů OSŽ Ostrava


Rádi bychom poděkovali personálu a panu Pošikovi za skvělou práci na naši svatbě která se konala 20 června. Byli jsme strašně spokojeni s spolupráci s panem Pošikem a s neustálou péčí od personálu. Cely tým byl proste skvěléj! Prostředí restaurace je nádherný, jídlo bylo úžasný a všechno bylo podle mých představ! Celý den jsme si my všichni moc užili a vše se povedlo na jedničku. Ještě jednou moc děkujeme za skvělou práci!

Jiráskovi


V pátek dne 4. 9. 2015 se konala naše svatba na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou, která se nám opravdu vydařila přesně dle našeho přání. Po pěkném obřadu v Mramorovém sále zámku následoval svatební oběd a raut až do ranních hodin přímo v Party stanu, který je na nádvoří zámku a ve kterém zajišťuje cateringové služby restaurace Zámecká terasa pod vedením pana Pošíka.

Po milém přivítání od obsluhy restaurace a tradičním rozbíjení talíře následoval slavnostní oběd, který nám byl sestaven přímo na míru dle našeho výběru včetně potřebných diet pro několik svatebčanů. Tříchodové menu bylo opravdu vynikající. Všichni svatebčané si slavnostní oběd velice pochvalovali. Dietní jídlo pro vegany a jedince s bezlepkovou dietou bylo připraveno přesně dle našich požadavků. I na toto jídlo jsme slyšeli samou chválu.

Následný večerní raut stál také za to. Vše bylo velice krásně připravené, chutné a hosté se tak opravdu neostýchali hostinu si náležitě užít. Vyzvednout bychom chtěli celkovou spolupráci a komunikaci pro přípravu hostiny s panem Pošíkem (kterému rovněž děkujeme, že s námi zůstal jako poslední až do půl 6 ráno v Party stanu do odjezdu posledních hostů) a poděkovat musíme také velice usměvavému a ochotnému personálu, který zpříjemňoval celou svatbu, a který si pro toto hodně našich svatebčanů chválilo.

Restauraci Zámecká Terasa v Party stanu na nádvoří zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou vřele doporučujeme pro jakoukoliv akci či příležitost. Budete se zde cítit velice dobře a opravdu si pochutnáte na výborném jídle. Ještě jednou tedy veliké díky za skvělé zázemí našeho slavnostního dne, byli jsme u Vás velmi spokojeni.

Novomanželé Yvona a Petr Sobotovi


Rádi bychom poděkovali panu Pošíkovi a celému personálu Restaurace Zámecká terasa za to, že nám udělali náš svatební den krásným a nezapomenutelným. Obrázky mluví za vše, výzdoba, prostředí, služby, jídlo a personál, vše od nás zasluhuje velikou jedničku s hvězdičkou! Naše svatba se konala 26.9.2015 a i přes drobnější nepřízeň počasí kvůli ochlazení jsme si hostinu a následnou oslavu náležitě užili. Rádi bychom poděkovali za možnost vytápění Party stanu, kde se hostina konala. Během chviličky bylo i při venkovním chladném počasí krásně teplo. Jídlo bylo vynikající a chceme také poděkovat za ochotu a milý přístup personálu, který s námi zůstal až do časných ranních hodin. Pan Pošík nám druhý den osobně přivezl dekorace a vše, co nám na místě zůstalo domů a tímto mu chceme vřele poděkovat za jeho obětavý přístup. Toto kouzelné místo můžeme všem jen a jen doporučit, jelikož si zde můžete splnit svůj sen a vstoupit do manželství obklopeni příjemnými lidmi a s úsměvem na tváři!!! S vřelým poděkováním posílají pozdrav celému týmu.

Novomanželé Lenka a Víťa Kopečtí z Hradce Králové


Volba Vaší restaurace Zámecká Terasa pro naši svatební hostinu a následnou oslavu, byla tou pravou. Vše bylo dokonalé (o tom vypovídají i fotografie)! Restaurace v podobě party stanu je nádherná, vytváří ojedinělou atmosféru. Spojení restaurace spolu s obřadem na zámku Karlova Koruna je organizačně a časově velmi výhodná a svatebčané mají naprosté soukromí v krásném zámeckém prostředí. Spolupráce s Vámi ( s majitelem restaurace panem Pošíkem a personálu restaurace) byla výborná. Jídlo velmi chutné, všichni svatebčané pěli jen a jen chválu. Děkujeme Vám za krásné zázemí našeho svatebního dne, budeme se k Vám určice vracet!

Pochobradští


Chtěli bychom poděkovat panu Pošíkovi a celému týmu Zámecké terasy za skvělou přípravu, ochotu a bezchybný průběh našeho svatebního odpoledne loni v červnu 2015. Personál byl velice milý, profesionální a ochotný. Co se týče jídla, slyšíme chválu ještě dodnes, jak vše bylo výborné a na vysoké gastronomické úrovni. Měli jsme obědové menu s knedlíčkovou polévkou a svíčkovou, která neměla chybu. Všichni byli neuvěřitelně spokojeni. Odpolední raut a grilované prase na ohni byly také bezkonkurenční. Naše věci jsme mohli dokonce ve stanu nechat do druhého dne, což nám hodně pomohlo a večer jsme si mohli jen užívat. Stejně tak bychom chtěli pochválit spolupráci Zámecké terasy se zámkem Karlova Koruna), kde jsme měli zahradní obřad, a paní Fanderlíkovou (květiny + dekorace). Pokud hledáte místo, kde můžete mít vše najednou a perfektní servis je to rozhodně Karlova Koruna + Zámecká terasa. Ubytování lze v okolí pro hosty také sehnat. Rozhodně doporučujeme, každá koruna stála zato Když jsme si četli před svatbou tyto recenze druhých lidí, říkali jsme si – to není možné, aby všichni byli tak spokojeni, jak tady uvádí, to si určitě nějaké recenze píší sami. Ale teď už chápeme, že to tak není. Jsou zkrátka dobří ve svém oboru a tak si chválu zaslouží! Takže ještě jednou děkujeme!

Manželé Vozábovi


Jsme moc rádi, že jsme si vybrali pro náš svatební den právě zámek Karlova Koruna a pro pořádání hostiny party-stan Zámecké terasy v blízkosti zámku. Toto místo splnilo ideálně naše požadavky - nabídnout dobrou dostupnost pro hosty z Moravy i Čech; pojmout cca 100 hostů (na oběd i večeři; a to mají kapacitu ještě větší); nepřejíždět mezi obřadem a hostinou a ještě mít v blízkosti ubytování pro tolik lidí (restaurace spolupracuje s nedalekým hotelem). Tohle všechno se nám podařilo v Chlumci n.C. naplnit (a věru takových míst nebylo mnoho na výběr), to vše bylo navíc korunováno velmi profesionálním přístupem a příjemnou spoluprácí jak s vedením zámku, tak s p. Pošíkem ze Zámecké terasy. Hosté si pochvalovali elegantně servírované jídlo, které bylo velmi chutné a ve velkých porcích:-) Ženichovi vyhovovala nabídka alko-nápojů šitá na míru a jen dle spotřeby:-) Nevěsta byla okouzlena krásně nazdobeným interiérem. A rodiče od malých dětí byli spokojeni, že můžou ratolesti zabavit v dětském koutku. Na nás i naše hosty zanechal tento speciální den velký dojem a tak to má být.

Děkujeme - Julie a Tomáš Šimkovi


Naše svatební hostina probíhala v restauraci Zámecká terasa v Chlumci nad Cidlinou a byli jsme velmi spokojeni. Prostředí party stanu je naprosto úžasné a přístup obsluhy a pana Pošíka taktéž. Umožnili nám nazdobit si stan večer předem a ještě tam s námi do večera byli a pomohli nám. S žádným naším požadavkem nebyl problém, jídlo bylo krásně naservírované a výborné. Všechny druhy nápojů byly po celý den, nic nedošlo. Obsluha se po celý den starala, aby hostům nic nechybělo a vše bylo krásně zařízené. A jako bonus jsme dostali novomanželský bryndák před společnou polévkou.

Velice doporučujeme - Manželé Roubalovi.


Dne 24.9. jsme prožili nás nejkrásnější den na zámku Karlova Koruna a hostinu v nádherné restauraci Zámecká terasa. Můžu říci, že jsme byli všichni velice spokojeni. Pan Pošík je moc příjemný, veškeré jednání s ním nemělo chybu. Co se týče personálu restaurace, byl velmi milý a celý den i večer se o nás vždy s úsměvem na tváři úžasně staral. Jídlo bylo vynikající a velice nápaditě a inteligentně servírované. Restaurace je krásná sama o sobě a ještě když se vyzdobí, je to opravdu nádhera. Vřele a upřímně všem, kdo plánují svatební hostinu, doporučujeme tuto restauraci.

Děkujeme za krásnou svatební hostinu - Katarína a Roman Kaněrovi.


Děkujeme, byli jsme moc spokojeni. Jídlo bylo velmi dobré a obsluha bezvadná. I ten dort jste zvládnul nakrájet na jedničku :-) Bylo to prostě prima. Nemusí se ze zámku na oběd nikam přejíždět a prostředí ve Vašem stanu je docela luxusní. Šikovné pro svatební hosty je i to občerstvení na zahrádce během focení po obřadu. Všem Vaše služby vřele doporučujeme. Když pojedete někdy okolo, tak Vás rádi na oplátku přivítáme u nás v hospůdce třeba alespoň na dobré espresso. Ještě jednou díky.

Přejeme krásný den - manželé Říhovi.


Nezávazná poptávka svatby

Pokud máte zájem o uspořádání svatby, napište nám a my vás budeme kontaktovat.


Dnešní menu

Dnes bohužel denní menu nemáme, jistě si ale vyberete ze stálého menu.

Menu na celý týden
Virtuální prohlídka
Celý kalendář

Kalendář akcí

V nejbližší době nechystáme žádné akce.


Nezávazná poptávka

  1. Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole j8Ixj8Bet6Hf

*Vyplňte prosím všechny pole formuláře


Rychlé kontakty

info@zamecka-terasa.cz

Telefon: +420 607 222 212

Zámecká terasa

Pražská 1

50351 Chlumec nad Cidlinou

GPS.: 50°9'32.343"N, 15°27'4.155"E

viz. mapy.cz

Další kontakty


Otevírací doba

PO - zavřeno

ÚT - zavřeno

ST - 10:30 - 18:00 hod

ČT - 10:30 - 18:00 hod

PÁ - 10:30 - 18:00 hod

SO - 10:30 - 18:00 hod

NE - 10:30 - 18:00 hod